Helicobacter pylori kiirtest

Mai lõpuni saavad kõik Sports Gene kaudu toidutalumatuse testi tellijad tasuta kaasa  Helicobacter pylori kiirtesti (tavahind 15 EUR)
Kas teadsid, et Helicobacter pylori võib põhjustada limaskesta muutusi, gastriiti, kaksteistsõrmiksoole- ja maohaavandeid? Helicobacter pylori on mikroaerofiilne bakter, kes elab mao limaskesta limakihis ja toodab oma elutegevuse käigus ureaasi, mis on tema kaitseaine happe vastu, kuid mille toimel tekib maos kudesid kahjustav ammoniaak. Uuringute kohaselt esineb Helicobacter pyoli nakkusele viitavaid antikehi isegi kuni 80-nel protsendil eestlastest. Helicobacter võib püsida soolestikus pikki aastaid enne kui tekivad otseselt haigusele viitavaid sümptomid.   
Mai lõpuni pakub Sports Gene kõikidele meilt toidutalumatuse testi tellijatele tasuta kaasa Helicobacter pylori kiirtesti. Kiire ja tõhus test annab vastuse viie minuti jooksul, määrates bakterivastaste antikehade olemasolu (gG).  Antikehade olemasolu tähendab, et helicobakter-infektsiooni on Teil kas praegu või on varem olnud.
Lõpliku diagnoosi ja ravi saamiseks tuleb pöörduda perearsti poole.
/