Telli test

Oluline teadaanne! Septembri lõpuni kehtivad toitumisnõustamise pakettidele soodushinnad (tellides toitumisnõustamise koos kehakaalu jälgimise  ja/või toidutalumatuse testiga).
Testide tellimine ja tegemine toimub täiesti kontaktivabalt, kuna saadame Teile testi tegemiseks vajaliku proovikomplekti postiga.
Food Detective toidutalumatuse testi saab samuti teha kodus, NutriSmart toidutalumatuse testi tegemiseks soovitame selle tundlikkuse tõttu tulla siiski meie vastuvõtule.  
Tellimusi saab lisaks tellimislehele alati teha ka meiliga, kirjutades meile aadressil info@sportsgene.ee 
Meie geeniteste saab soetada ka kingitus.ee kaudu. Vaata lähemalt siit.
Email again:


Postiaadress, kuhu soovin testikomplekti:Arve aadress (täida, juhul kui erineb testi saatmise aadressist):


Sisestage enda Cashback kaardi number, millega saate kõikidelt meie toodetelt ja teenustelt 1% CashBack ja 1 Shopping Point punkti.

Cashbacki kliendikaarti saate tasuta taotleda siit.
Tellides nii kehakaalu ohjeldamise geenitesti kui ka sportlike võimete geenitesti on ühe testi hinnaks 95 EUR ja kokku 190 EUR .

Testi tegemiseks saadetakse geenitesti võtmise komplekt Teie poolt näidatud aadressile postiga. Komplektis sisaldub 2 vatipulka, proovi võtmise juhend ning tagasisaatmise ümbrik.
Testi vastused saadame Teie meiliaadressile 30 tööpäeva jooksul peale proovide jõudmist meie laborisse ja meie poolt saadetud arve tasumist.
Tartus (Soola 3 neljas korrus) saab testimisele ja nõustamisele tulla  tööpäeviti eelnevalt kokku lepitud ajal. Aja broneerimiseks palume oma soovist vähemalt üks päev ette teatada.
Tallinna esinduse (Pärnu mnt. 139c) vastuvõtt toimub kord nädalas eelnevalt kokkulepitud ajal.
*Hinnad sisaldavad kõiki makse.

Testi tellimisel ei lisandu postikulu. 

Viimased blogi postitused

Vaata kõiki postitusi

11. December

Sports Gene geenitestide sooduspakkumine

Aasta lõpuni kehtib kõikidele Sports Gene geenitestidele soodushind

19. March

Sports Gene tööde ja teenuste toimimine eriolukorra ajal

Eriolukorra väljakuulutamisega pikenevad meie testide tegemise tähtajad.

27. September

Tunne enda unerütmi!

Une geenitest ütleb Sulle, kas oled pigem hommiku- või õhtuinimene ning kuidas see mõjutab Sinu toitumismustrit ja saavutusvõimet.  Kuni 10. oktoobrini on une geenitest soodushinnaga 40€ (tavahind 49€).

/